Smart Phrases

Zaczniesz mówić w obcym języku za 2 tygodnie albo 100% zwrot pieniędzy - GWARANTOWANE

„100% zmiana”

„To jest pierwsza metoda nauki języków, która u mnie zadziałała i pozwoliła opanować poziom podstawowy niemieckiego w nieco ponad dwa tygodnie. I to w dużo prostszy i przyjemniejszy sposób niż tradycyjne kursy językowe.”

Jerzy Derlatka

Jerzy Derlatka
Nauczył się podstaw języka niemieckiego w 14 dni

Smart Phrases

Witaj,

Nazywam się Grzegorz Lewandowski i mam przyjemność wprowadzać razem z Ingvarem Granlundem jego 2-tygodniową formułę automatycznej nauki języków obcych do Polski. Jestem tym naprawdę podekscytowany, bo metoda Ingvara Granlunda jest przełomem w lingwistyce.

Od 15 lat prowadzę własną szkołę językową w Warszawie, w której pomogłem ponad 4700 osobom nauczyć się dowolnego języka obcego, m.in. angielskiego, francuskiego, niemieckiego, japońskiego, szwedzkiego.

Moja wieloletnia praktyka nauczyła mnie jednego. Do szybkiej nauki języków trzeba czegoś znacznie wydajniejszego niż tradycyjne metody.

Prawda jest taka: żeby szybko zacząć swobodnie porozumiewać się w obcym języku, nie wystarczy mechanicznie zapamiętywanie słówek. Nie wystarczy korzystanie ze specjalistycznych podręczników ani oglądanie filmów w obcym języku. Potrzeba czegoś silnego – prawdziwego aktywatora ośrodków pamięci, który zapewni błyskawiczną i kompleksową naukę języka obcego.

Sprawdziłem wiele różnych metod, ale tylko jedna pozwoliła codziennie trwale opanowywać 200 nowych słów w tak szybki sposób.

Prawdę mówiąc, zgłaszały się do mnie osoby, które nauczyły się 500 słów w trakcie pierwszych 48 godzin. Wiele z nich zaczynało swobodnie posługiwać się nowym językiem po 1 tygodniu.

U osób, które przez lata zmagały się z psychiczną blokadą przed mówieniem w obcym języku, metoda Ingvara Granlunda jako jedyna likwidowała emocjonalne opory i niechęć.

Dzięki formule automatycznej nauki języków można z łatwością:

  • opanować podstawowy zakres wybranego języka obcego w 14 dni;
  • posługiwać się językiem na poziomie średnio-zaawansowanym już po kolejnych 2 tygodniach;
  • podnieść swoje kwalifikacje zawodowe - wreszcie dostaniesz wyczekiwany awans lub lepiej płatną pracę;
  • porozumieć się z obcokrajowcami w podróży - bez problemu zarezerwujesz hotel, dogadasz się z taksówkarzem czy poprosić o pomoc medyczną;
  • zadbać o własny rozwój osobisty, podnieść swoje kompetencje i inteligencję lingwistyczną - rodzina i znajomi będą pod wrażeniem Twoich zdolności.

Formuła, o której piszę, działa na 3 głównych płaszczyznach:

LIKWIDUJE NIECHĘĆ DO NAUKI

Nigdy, ale to przenigdy nie nauczysz się obcego języka, jeśli nie będziesz miał odpowiedniej motywacji. Niechęć do nauki złamie każdego, prędzej czy później. Ten sposób zlikwiduje brak motywacji. Zobaczysz postępy w nauce każdego dnia, a tym samym będziesz miał dużo większą ochotę na kolejną porcję ćwiczeń. Radość z poznawania nowego języka będzie naturalnie rosła, co zablokuje odczuwanie zniechęcenia nauką.

POBUDZA MÓZG I PAMIĘĆ DO 5-KROTNIE WYDAJNIEJSZEJ PRACY

Po kilku dniach poziom aktywacji Twojego mózgu i procesów pamięci zacznie nagle rosnąć. Będzie tak codziennie, mniej więcej do czwartego dnia. Ten wysoki poziom pobudzenia umysłu i wydajności pamięci ustatkuje się i będzie 5 razy wyższy niż obecnie.

AUTOMATYCZNIE PRZYSPIESZA NAUKĘ JĘZYKA OBCEGO

Od momentu gdy rozpoczniesz naukę metodą Ingvara Granlunda, przyswajanie wybranego języka będzie automatyczne. Nie będzie potrzeby, abyś myślał o tym bez przerwy. Zadania pobudzają do pracy obie półkule mózgu, co sprawia, że w czasie nauki nową metodą powstaje nawet 15 razy więcej połączeń neuronowych niż podczas uczenia się tradycyjnym sposobem. Dzięki temu kolejne słowa są zapamiętywane lepiej i trwalej. Z czasem zaczniesz płynnie używać ich w mowie i piśmie, więc prawdopodobnie zapomnisz, że ich zapamiętanie w ogóle wymagało nauki.

Tym, co decyduje o super-skuteczności metody automatycznej nauki języków, jest platforma multimedialna. To multimedialne karty do nauki języka obcego za pomocą komputera, smartfona, tableta i innych urządzeń elektronicznych. Każda fiszka zawiera połączenie nowego słowa z obrazem, a także dźwiękowe nagranie z prawidłową wymową wyrazu, przykład zastosowania go w zdaniu i towarzyszącą scenkę sytuacyjną.

Kiedy oglądasz fiszkę, zmusza ona mózg do kojarzenia słów z każdym z powyższych elementów. Zamiast 1 połączenia skojarzeniowego „zapis słowa po polsku – zapis słowa w obcym języku”, które powstaje podczas tradycyjnego uczenia się listy słówek, w trakcie nauki z fiszkami mózg buduje aż 5 takich połączeń.

Wyobraź sobie zatem, że w Twoim umyśle powstaje mocna, trwała sieć oplatająca dany wyraz. Dzięki temu szybciej zapamiętujesz nowe słowa. Oprócz tego taką sieć trudno zniszczyć, więc naturalny proces zapominania jest pięciokrotnie spowolniony.

Już jeden dzień z systemem multimedialnych fiszek pozwoli Ci przyswoić około 200 nowych słów. Natomiast ich regularne stosowanie pozwoli Ci poznać język obcy na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację już po 2 tygodniach.

System, o którym mówię, i który ma udowodnioną, 5 razy wyższą wydajność niż tradycyjne metody nauczania języków, to multimedialna platforma fiszek multimedialnych Smart Phrases.

Jej używanie:

PROSTE

Nie musisz mechanicznie zapamiętywać słówek ani korzystać ze specjalistycznych podręczników. Nie musisz dodatkowo wspomagać swojej pamięci i koncentracji. Jedyne co musisz, to pamiętać o przejrzeniu fiszek 2 razy dziennie. Raz rano, drugi raz przed wieczorem - a później będziesz swobodnie porozumiewać się w nowym języku.

NATURALNIE POPRAWIA PRACĘ UMYSŁU

Innowacyjny kurs nie tylko ułatwia naukę języków obcych. Opiera się na naturalnych mechanizmach pamięci i skojarzeń, przez co zwiększa koncentrację i wydajność mózgu.

DAJE NATYCHMIASTOWE EFEKTY

Wystarczy 1 dzień, abyś opanował aż 200 nowych słów i wyrażeń, zauważył pierwsze postępy i zwiększył swobodę, z jaką posługujesz się obcym językiem. Regularne stosowanie fiszek Smart Phrases sprawi, że błyskawicznie opanujesz angielski, niemiecki, hiszpański czy inny język i będziesz w stanie bez przeszkód porozumieć się z obcokrajowcami.

To może być najskuteczniejsza metoda uczenia się języków obcych jaka kiedykolwiek powstała. Oprócz tego, że została przebadana przez zespół neurolingwistów, to była przetestowana również na mnie i na wielu innych osobach, takich jak pani Dominika z Olsztyna.

„Ekspresowe efekty”

Od ponad 5 lat próbuję nauczyć się angielskiego, żeby mieć szansę na znalezienie lepszej, dobrze płatnej pracy. Próbowałam już wszystkiego, kursów w popularnych szkołach językowych, samouczków, prywatnych lekcji z nauczycielem – bez efektów! Dopiero innowacyjny kurs Smart Phrases okazał się strzałem w dziesiątkę! Zobaczyłam ogromny postęp już po tygodniu stosowania. Potrafiłam poprowadzić krótką rozmowę i napisać e-maila. Mam wrażenie, że mój mózg chłonie nowe słówka jak gąbka!

Dominika Czyż

Dominika Czyż
nauczyła się języka angielskiego w 2 tygodnie

Pamiętaj, że ten sposób, tak samo jak każda, nawet dużo droższa metoda, nie zadziała na wszystkich. Mały procent ludzi nie dba o regularne utrwalanie postępów i ten sposób nie jest dla nich.

Ingvar Granlund jest tak zadowolony z formuły Smart Phrases, że daje taką gwarancję:

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Jeśli nie opanujesz materiału rocznego kursu językowego w 2 tygodnie albo z jakiegokolwiek powodu nie będziesz zadowolony – po prostu zgłoś to telefonicznie konsultantowi. Firma zwróci całą Twoją wpłatę cicho i bez pytań

- to moja osobista gwarancja!

Jak w oszczędny sposób zamówić innowacyjny kurs Smart Phrases?

Wysoka skuteczność formuły nauki języków za pomocą kursu Smart Phrases jest wynikiem wieloletnich badań naukowych w zakresie procesów pamięciowych. Formuła kursu została oparta na wyjątkowej metodzie budowania trwałych sieci skojarzeniowych, pozwala zapamiętywać nowe słowa 5 razy lepiej i trwalej. Dlatego nie może być tania.

Jednak Ingvar Granlund postanowił dać rabat przy pierwszym odwiedzeniu strony. Wystarczy, że zdecydujesz się teraz, a otrzymasz zniżkę 53 %.

W JEDNORAZOWYM rabacie cena za pełny kurs do nauki każdego poziomu zaawansowania wynosi 297 zł 137 zł.

Później cena ta podskoczy.

UWAGA

Postępuj wg poniższych instrukcji, aby zamówić innowacyjny kurs Smart Phrases.

Kliknij w "Rozpocznij naukę języka" i wypełnij formularz na następnej stronie. Kurs trafi w Twoje ręce po 1 dniu. Potem już Ty oceniasz. Jeśli nie będziesz w 100% usatysfakcjonowany, po prostu otrzymasz zwrot pieniędzy - bez zadawania pytań.

Chociaż ja jestem osobiście przekonany, że będziesz bardziej niż zadowolony. Prawdę mówiąc spodziewam się, że będziesz zachwycony. Myślę, że nauczysz się wybranego języka obcego szybciej i łatwiej, niż się spodziewasz.

Powodzenia,
Grzegorz Lewandowski

Innowacyjny kurs do nauki języka obcego
Oparty w 100% na naturalnych procesach umysłowych

Smart Phrases
297 zł 137 zł

Rozpocznij naukę języka

Zamów dzisiaj, oszczędź 160 zł, i otrzymaj gwarancję satysfakcji.
Jutro promocja przepada.


GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA:

Twoje dane są bezpieczne. Posłużą one jedynie konsultantowi który zadzwoni do ciebie i pomoże ci uzyskać najlepsze rezultaty jakie można osiągnąć w nauce języka.

Smart Phrases

POCZEKAJ!

Tylko teraz masz możliwość wypróbowania programu Smart Phrases za jedyne 87


Ilość programów dostępnych w promocyjnej cenie: 3

Oferta skierowana jest tylko do Ciebie i za 15 minut wygaśnie.

Zamów teraz, oszczędź 210 zł. By otrzymać wersję limitowaną programu, wróć na stronę

CHCĘ ODEBRAĆ ZNIŻKĘ

Nie - dziękuję, wolę stracić szansę...

noemptynoempty